English

Duyurular

TangoPoint ile veya başka etkinliklerle ilgili tüm haberler burada. Sadece milonga değil tabi, promosyonlar, çekişlişler, gösteri dansı duyuruları. Kısaca bilmeniz gereken her şey bu bölümde.

« önceki

EL DUELO - VOL. XI

14 Ağustos 2015 Cuma

DJ’lerin Duellosu: EL DUELO VOL.XI

Uzun bir moladan sonra onbirinci DJ düellosu ile karşınızdayız. Point’in o güzel salonu cumartesi akşamları genel olarak düğün-toplantı-grup yemeği gibi etkinliklerle dolu olduğu için milonga yapmaya fırsat olmuyordu. Şimdi yine bir uygun fırsat yakaladık ve hemen EL DUELO’nun yeni bir bölümünü organize ettik.

Bu sıralarda pistlerde dans eden tangocuların bir kısmının hiç duymadığı bir organizasyondan bahsediyoruz. İlkini 2008 şubatında yaptığımız düelloları fırsat buldukça tekrarladık. Hatta son aylarda isimlerini sıkça duyduğumuz DJ’ler bile henüz bu listede yok. Şimdiye kadar bakın kimler düello yapmış:

Serçin – Aykut, Yüksel – Serçin, İrem – Mara, Ömür – Ilgın (Ankara), Aydoğan – Utku, Ahmet E. – Ayşegül, Halil – Onur, Ömer – Halil, Umut (Ank) – Utku ve Volkan T. –Rabun.

Bu rötarı kapatıp, sevdiniz tüm DJ’leri bu organizasyonda bir araya getirmeye devam edeceğiz. İşte bunların ilki:

YÜKSEL ŞİŞE ve GÖKHAN ÖNER

Geçen haftaki Chakma Marathon’da sohbet ederken neden ilk fırsatta böyle bir düello yapsak iyi olur diye konuşma geçince zaman geçirmeden bu işi bitirelim dedim. Bakalım kim daha iyi !..

22 Ağustos cumartesi akşamı için planlarınızı şimdiden yapın. İster yemeğinizi dışarıda yiyip gelin, ister yemek menüzü seçin ama kesinlikle bu düelloyu kaçırmayın !...

Milonga: 21.30 – 02:00 (Yemek servisi milongadan daha erken başlıyor)

Bundan sonraki açıklama ve bölümler daha önceki duyurulara benzese de okumanızı öneririm. Bazı detaylarda farklılıklar olabilir.

DJ’ler nasıl düello ediyorlar: Bilindiği gibi bu bir yarışma ya da çarpışma değil. Gecenin DJ’leri mixerin başına sırayla geçip birer tanda müzik yapacaklar. Gece sonuna kadar her tanda sonunda dönüşüm devam edecek. Tandalar doğal olarak DJ’in kendi müzik zevkini yansıtacak. Değişimlerde önemli olan konu, pistin havasını bozmadan ve çalınan müziğe aykırı bir ritm ya da enerji getirmeden akıcılığı sağlamak. İşte DJ’lerin ustalığını burada göreceğiz. Ayrıca, Serçin Bediroğlu’nun teknik desteği ile kimin neleri çaldığı, bir sonraki tandanın ne olduğu gibi bilgiler, büyük bir perdede katılımcılara sunuluyor.

CD çekilişine devam ediyoruz. Daha önceki düellolardaki gibi iki DJ birlikte bir hatıra CD’si hazırlayacaklar. Geceye katılanlar arasında yapılacak çekilişle 3 kişiye bu özel CD’den hediye edilecek.

İçki menü: 25 TL (1 içki-çerez-su),
Yemek Menü: 35 TL (ana yemek-küçük salata-1 içki-çerez-su)

REZERVASYON ve BİLGİ İÇİN: 0532 – 344 45 45 (Güralp)
ÖNEMLİ HATIRLATMALAR:

* Grup olarak gelecekseniz ve “valla bulduğum yere otururum, olmadı barda da dururum” diyenlerden değilseniz yer ayırtmayı unutmayın.
* EL DUELO milongaları gerçek birer düello veya çarpışma değildir. Kazananı veya kaybedeni yoktur. Düello adı sadece pazarlama amacıyla duyuruyu renklendirmek için kullanılmaktadır.

Her perşembe akşamı TangoPoint’de, 22 Ağustos cumartesi EL DUELO VOL.XI’de ve başka akşamlar başka milongalarda görüşmek üzere.

« önceki
                Web Stat