English
Kurumsal pazarlarda artık büyük ve yönetilmesi güç ekiplerle çalışılmıyor. Kalabalık ve hantal yapılar, günümüzde yerini yetenekli, istekli, işini bilen ve çalışkan elemanlardan oluşan çok daha küçük ve dinamik ekiplere bırakıyor. Aynen tango yapan bir çift gibi... İşlerini ahenkle yapan, birlikte ve birbirleriyle uyumlu çalışan küçük ekipler…

1985 yılında IBM’de başlayan pazarlama ve satış kariyerimi 2006 yılı biterken noktaladım. Müşteri temsilciliğinden satış ve pazarlama direktörlüğüne kadar geçirdiğim 21 yılın bilgi ve deneyim birikimini bir şekilde yetişmekte olan yönetici adaylarına aktarmam gerekiyordu. 2003 sonunda hobi olarak başladığım tangonun bir süre sonra iş yapma şeklimi etkilediğini görünce konuya farklı bir gözle bakmaya başladım. 2006 yılının bir bölümünü “KURUMSAL TANGO” adını verdiğim projeyi oluşturarak geçirdim. Satış konusunda çalıştığım şirketten ayrıldıktan sonra projemi hayata geçirmek için çalışmalara başladım.

Son yıllarda çeşitli eğitim ve danışmanlık şirketleri tarafından düzenlenen yelkencilik veya paintball gibi aktivitelerde takım ruhunun oluşturulması gibi “outdoor” çalışmaların giderek sıradanlaşması nedeniyle yeni bir yöntem geliştirilmesi gerekiyordu. Tango bu boşluğu çok iyi doldurdu ve “KURUMSAL TANGO” görüşmeye başladığım eğitim şirketlerinin hemen ilgisini çekti. Bu eğitimler standart paketler halinde verilebildiği gibi isteklerinize uygun içerik çalışmalarıyla her amaca hizmet verebilecek şekilde de değiştirilebiliyor. Yandaki sayfalarda Arjantin Tangonun kurumsal yapılarda iletişim, takım yönetimi ve liderlik gibi konularda eğitimin bileşeni olarak nasıl kullanıldığı hakkında bilgileri bulacaksınız.
                Web Stat