English

Duyurular

TangoPoint ile veya başka etkinliklerle ilgili tüm haberler burada. Sadece milonga değil tabi, promosyonlar, çekişlişler, gösteri dansı duyuruları. Kısaca bilmeniz gereken her şey bu bölümde.

« önceki

KANYON MİLONGASI 11 KASIMDA

6 Ekim 2015 Salı

KIŞI KANYON’da KARŞILAMAK

"İstek sizlerden geldiği sürece dışarıda kar bile yağsa Kanyon’da tango yapmaya devam edeceğiz" demiştik ya... Öyle yapıyoruz ve milongayı 11 Kasımda yapacağımızı memnuniyetle tangoseverlere duyuruyoruz.

Ayrıca, sadece 500 kişilik davet listesiyle başlayıp paylaşımlarınızla 2500 kişilik bir davetli topluluğuna ulaştık. Etkinlik tarihinden üç hafta öncesinde, en yüksek “katılıyorum” sayısına, 630’a ulaştık. Kanyon’da dans etmek isteyen tüm tangoculara en iyi milongaları sunmak borcumuz olsun.

Tüm tangoseverleri, kışı erkenden karşılamak üzere hazırladığımız ücretsiz 11. Kanyon Milongası’na davet ediyorum.

Bu yıl bahar ve yazı Kanyon’da yaptığımız milongalarla karşılamıştık. Sonbaharın tümü Kanyon’da çok yoğun olduğu için bu kez 11 Kasım Çarşamba akşamı erken bir “Kışa Merhaba Milongası” düzenliyoruz.

Artık herkes Kanyon Milongasının ne kadar farklı ve güzel olduğunu biliyor. Kanyon’da dans etmek, adeta gelecek yüzyılda dans etmek gibi geliyor. Üstelik bu kez büyük olasılıkla epeyce yabancı dansçı da Kanyon’u tanıma fırsatı bulacak. Çünkü bu milonganın ertesi günü İstanbul Tango Ritüel başlayacak.

Tarih: 4 Kasım Çarşamba

Yer: KANYON B2 katı – Remzi / Starbucks önü.
Saat: 19:30 – 24:00 arasında

Gösteri danslarında daha önce birkaç kez bir organizasyonda bir araya gelmeye çalışıp başaramadığımız bir çiftle sonunda yollarımız çakıştı. İstanbul Tango’nun iki değerli eğitmeni bu milongada karşınızda olacak:

EŞREF TEKİNALP ve VANESSA GAUCH

DJ’imizi ise erteleme sonrasında değişti:

DJ: HALİL ERTEKİN

Katılım: ÜCRETSİZ. Ayrıca mekan sahibimiz Kanyon yönetimi katılımcılara çeşitli içecekler ikram ediyor. Ancak bildiğiniz gibi alkollü içki ikramı yasak. Bunun için yakın çevredeki yiyecek-içecek mekanlarını değerlendirebilirsiniz.

Program:

19:30 Milonga açılış
20:00 Eşref-Vanessa gösteri dansları (ilk bölüm)
20:15 DJ müzik
22:00 Eşref-Vanessa gösteri dansları (ikinci bölüm)
22:20 DJ müzik
24:00 Kapanış

Eşref-Vanessa çiftinin gösteri danslarının ilk bölümü Kanyon AVM müşterilerinin daha yoğun olduğu saatlerde gerçekleştirilecektir. Milongaya katılacak olanlar yemeklerini Kanyon’daki restaurantlarda veya yemek standlarında yerlerse bu bölümü de kaçırmamış olurlar.

Kasım ayındaki hava koşullarını düşünecek olursanız giyim-kuşam konusuna dikkat etmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Her ne kadar pist çevresinde ısıtıcılar yer alacak olsa da dans etmediğiniz zamanlarda üşüyüp hasta olmamak için mutlaka yanınızda size sarılıp içinizi ısıtacak birisi, o da yoksa sizi soğuktan koruyacak giysiler bulundurmanızda fayda olacaktır.

İlk kez gelecek olanlar için: Ulaşım: Levent Büyükdere Caddesi üstünde. Araçlarıyla gelecek olanlar için çok büyük bir otoparkı mevcut. Gelirken Metro’yu tercih edenler ise Levent istasyonunda inip doğrudan milonganın yapılacağı kattan Kanyon’a girebiliyorlar.

Organizasyonla ilgili her tür sorunuz için aşağıdaki telefon veya mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler,

Güralp Diner
532-344 45 45
guralp@milongator.com

« önceki
                Web Stat