English

Duyurular

TangoPoint ile veya başka etkinliklerle ilgili tüm haberler burada. Sadece milonga değil tabi, promosyonlar, çekişlişler, gösteri dansı duyuruları. Kısaca bilmeniz gereken her şey bu bölümde.

« önceki

ZEYTUNA TANGO BAR - Milonga

18 Mayıs 2022 Çarşamba

2021 ekim ayından bu yana her perşembe akşamı Galatasay'da Fransız sokağının hemen yanındaki tarihi Cezayir Binasındaki ZEYTUNA BAR'da çok güzel şeyler oluyor. Neler mi? Gidip yaşamadan bilemezsiniz. Klasik bir milongadan çok farklı bir ortam sizi bekliyor. Artık yurtdışından İstanbul'a gelecek tangoculara perşembe akşamı mutlaka Zeytuna'ya gitmeleri tembihleniyor!..

Bar kısmı ve dans salonu birbirinden ayrı ama kopuk değil, gelenler istediği kadar dans edip, istediği kadar sohbet edebiliyor. Yani amaç eğlenmek. Müzik sistemi de bunu destekliyor. Birbirinden seçkin DJ'lerin yaptığı müzikler üçer parçalık tandalardan oluşuyor.

Ayrıca Zeytuna'nın barında kokteyl içenler anlata anlata bitiremiyorlar. Bar çok başarılı. Yani sadece dans etmiyor, aynı zamanda damak zevkinizi uygun fiyatlarla tatmin ediyorsunuz.

Her perşembe akşamı ZEYTUNA TANGO BAR - Milonga'da buluşmak üzere...

« önceki
                Web Stat