English

Kimsiniz ?

« önceki

ÖZEL TOPLANTI NOTLARI

20 Mart 2007 Salı

Sevgili Kimsiniz İzleyicileri,

Sizler günlerdir heyecan içinde KİMSİNİZ'in yeni bölümünün yayınlanmasını beklerken ben sevgili Lady Point ile aylık olağandışı görüşmemizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyordum. Efendim toplantımız süresince bundan sonra kimlerle sohbet edeceğimizden Tolgahan'ın Dans Federasyonu başkanlığına kadar birçok konuda görüş teatisinde bulunduk.

Lady Point ile tahmin edebileceğiniz gibi milongalarda oldukça sık karşılaşıyoruz ama haklı olarak gizli kalmak istediğinden renk vermeyelim diye pek konuşamıyoruz. Onun için bu tip konuları tangosuz ortamlarda konuşabiliyoruz. Sizi daha fazla merak içinde bırakmamak için toplantı kayıtlarımızı yayınlamaya karar verdim. İşte sohbetimizin hiç bir yerde bulamayacağınız bölümleri...

GD: Selam Lady, naber ?
LP: İyilik patron. Peşindeki adam neci ?
GD: Hangi adam ??.. Ya bırak paranoyayı yaa.. Hayret bişeysin. Gizli kalacam dedin, tamam işte. Kimseye çaktırmıyoruz kim olduğunu.
LP: Asıl paranoyak sensin. Gotan konserinin biletlerini aldıktan sonra Mossad ajanlarının kendisini takip ettiğini sanan ben diildim heralde... Allallaaa..
GD:Tamam tamam.. Simit alıym mı ? Şurda oturup çay içeriz.
LP: Bu mu acil durum toplantısı sayın Milongatör ? Adam gibi biyerde otursaydık bari. Milongadan cukkayı alıyorsun, bize simitle çay... Bu paraya kimle ropörtaj yapayım ben..
GD: Hah.. Lafı ağzımdan aldın. Ben de onu diyecektim. Epeydir dalga geçiyorsun gibi geliyor bana. Sırada kim var ?
LP:Neşet-Zeynep çifti, Tunç-Başak çifti, Buenos Aires'den dönen üçlü...
GD: Niye bunlar hep çift çift üç ? Şimdiye kadar birer birer konuşurdun da.. Bak ücret değişmez ha..
LP: Duyan da para veriyorsun sanacak.
GD: Neyse Ladycim. İnsan sevdiğine böyle davranır biliyorsun. Bak sana ne anlatacağım. Geçen hafta bigün akşama doğru.. cızztt.. bızzttt.. hışır hışır..

...

(Sevgili izleyicilerimiz konuşmanın bu bölümünü kayıt aldığımız bantın arızası nedeniyle yayınlayamıyoruz. Özür dileriz. Oysa bu bölümde acaip dedikodular, yepyeni milonga projeleri, milongaları sulandırmak için daha da yeni animasyonlar, webdeki günlük sayfasındaki resmin niye karanlık olduğu gibi neler neler konuşulmuştu.)

...

LP: Peki Tolgahan'ın Dans Federasyonu Başkanı olması neyi değiştirecek ? Sen buradan da bir ekmek çıkarırsın artık. Mesela Arjantin Tango'dan Sorumlu Devlet Bakanı falan olursun..
GD: O-hooo.. ben kim tangodan sorumlu olmak kim.. Hem o işin sahibi çoktan belli. Hakan Peker.
LP: aaaa.... Ciddi misin ? Şarkıcı Hakan Peker ?
GD: Evet ta kendisi. Bak Ladycim, bu kadar sohbet yeter. Sen git şimdi cici kızlarla mı konuşursun, Neşet-Zeynep'le mi konuşursun, hemen hazırlıklara başla. Hatta git Tolgahan'la, Hakan Peker'le falan konuş. Yavrucum bize reyting lazım. Mesela Onur Çakmak da iyi reyting getirir.
LP: Onur Çakmak kimki ?
GD: Asena. Yani takma adı Asena, orjinali Onur. Hadi vınn...
LP: Akşam milonga var mı ?
GD: Valla yorgunum ama biraz enerji bulursam La Cumparsita'ya giderim.
LP: Belki ben de gelirim. Çaavv..
İşte böyle Sevgili İzleyicilerimiz. Son derece sıcak, içten bir görüşme sonrasında yeni yayın dönemimizin planlarını yapmış olduk. Pek yakında yeni sohbetlerde birlikte olmayı ümit ediyoruz..

Hoşçakalın efendim..

« önceki
                Web Stat