English

Duyurular

TangoPoint ile veya başka etkinliklerle ilgili tüm haberler burada. Sadece milonga değil tabi, promosyonlar, çekişlişler, gösteri dansı duyuruları. Kısaca bilmeniz gereken her şey bu bölümde.

« önceki

12 OCAKTAN İTİBAREN NIPPON OTEL'DE YENİ MİLONGA BAŞLIYOR

6 Ocak 2015 Salı

Bildiğiniz gibi Armada Otelinde 14 yıldır devam eden milongaya, otelde yapılacak olan yenileme çalışmaları nedeniyle bu haftadan itibaren en az bir ay ara verildi.

Pazartesi günleri büyük bir mekanda yapılan milonganın eksikliğinin çekilmemesi ve yıllardır Armada'ya giden tangocuların alışkanlıklarını sürdürebilmeleri amacıyla yeni bir milonga başlatmaya karar verdik. 12 Ocaktan itibaren Taksim'deki Nippon Otel'de her pazartesi bir milonga yapılacak. Bu milonga da Armada gibi saat 21:00-01:00 arasında yapılacak ve yine Armada'da çalan DJ'ler müzik yapacaktır.

Pazartesileri yapılacak olan Nippon Milongası, Armada Otelindeki tadilat çalışması bitip milonga tekrar hayata geçene kadar sürdürülecektir.

İlk haftanın DJ'i sevgili İrem Erez olacaktır. Milongada içki menü 25 TL, yemek menü 35 TL'dir. Daha önce Nippon'da yaptığımız milongalara gelenler ulaşım, otopark, salon, zemin, ses sistemi, aydınlatma ve servis konularında otelin ne kadar yüksek not aldığını hatırlayacaklardır.

Nippon Milongası, Point'ten tamamen bağımsız yapılacak olup perşembe günleri Point Milongası'na alışık olduğunuz içerik ve kalitesiyle devam edilecektir.

Böyle bir zamanda salonunu her pazartesi bizlere açan Nippon Otel yönetimine bir kez daha teşekkür ederiz.

Adres: Topçu Caddesi No.6 Taksim (Point Otel'in arkasındaki bina)

« önceki
                Web Stat