English

Duyurular

TangoPoint ile veya başka etkinliklerle ilgili tüm haberler burada. Sadece milonga değil tabi, promosyonlar, çekişlişler, gösteri dansı duyuruları. Kısaca bilmeniz gereken her şey bu bölümde.

« önceki

9. KANYON bahar MİLONGASI

23 Mart 2015 Pazartesi

9. KANYON bahar MİLONGASI!..

Tüm tangoseverleri, ilkbaharı eşsiz bir ortamda karşılamak üzere hazırladığımız ücretsiz 9. Kanyon Bahar Milongası’na davet ediyorum.

Bildiğiniz gibi bu milongayı yaz mevsimini karşılamak üzere her yıl haziran ayının ilk yarısında yapıyorduk. Bu kez elimizi biraz daha çabuk tutup baharı karşılamak istedik. Uzun süredir “Kanyon ne zaman, Kanyon ne zaman” diye sorduğunuz soruların yanıtını da böylece vermiş oluyoruz: 17 Nisan Cuma. Artık neredeyse herkes Kanyon Milongasının ne kadar farklı ve güzel olduğunu biliyor. Kanyon’da dans etmek, adeta gelecek yüzyılda dans etmek gibi geliyor.

Tarih: 17 Nisan Cuma

Yer: KANYON B2 katı – Remzi / Starbucks önü.
Saat: 19:30 – 24:00 arasında

Gösteri danslarımız özel bir ikiliden geliyor:

ALPER ERGÖKMEN ve SELEN SÜREK

DJ: SERÇİN BEDİROĞLU

Katılım: ÜCRETSİZ. Ayrıca mekan sahibimiz Kanyon yönetimi katılımcılara çeşitli içecekler ikram ediyor. Ancak bildiğiniz gibi alkollü içki ikramı yasak. Bunun için yakın çevredeki yiyecek-içecek mekanlarını değerlendirebilirsiniz.

Program:

19:00 Chacarera Workshop
19:30 Milonga açılış
20:00 Alper - Selen gösteri dansları (ilk bölüm)
20:15 DJ müzik
22:00 Alper - Selen gösteri dansları (ikinci bölüm)
22:20 DJ müzik
24:00 Kapanış

Alper - Selen çiftinin gösteri danslarının ilk bölümü Kanyon AVM müşterilerinin daha yoğun olduğu saatlerde gerçekleştirilecektir. Milongaya katılacak olanlar yemeklerini Kanyon’daki restaurantlarda veya yemek standlarında yerlerse bu bölümü de kaçırmamış olurlar.

İlk kez gelecek olanlar için: Ulaşım: Levent Büyükdere Caddesi üstünde. Araçlarıyla gelecek olanlar için çok büyük bir otoparkı mevcut. Gelirken Metro’yu tercih edenler ise Levent istasyonunda inip doğrudan milonganın yapılacağı kattan Kanyon’a girebiliyorlar.

Organizasyonla ilgili her tür sorunuz için aşağıdaki telefon veya mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler,

Güralp Diner
532-344 45 45
guralp@milongator.com

« önceki
                Web Stat