English

Duyurular

TangoPoint ile veya başka etkinliklerle ilgili tüm haberler burada. Sadece milonga değil tabi, promosyonlar, çekişlişler, gösteri dansı duyuruları. Kısaca bilmeniz gereken her şey bu bölümde.

« önceki

KANYON erguvan MİLONGASI

10 Nisan 2016 Pazar

KANYON’da ERGUVAN MİLONGASI

Tüm tangoseverleri, erguvan zamanını karşılamak üzere hazırladığımız ücretsiz 12. Kanyon Milongası’na davet ediyorum.

Geçtiğimiz yıl baharı, yazı ve kışı Kanyon’da yaptığımız üç adet milongayla karşılamıştık. Hepsi birbirinden güzel geçen bu üç milongadan sonra yine bir bahar milongası ile birlikteyiz. 26 Nisan SALI akşamı “Kanyon’da Erguvan Milongası” düzenliyoruz. Milonganın adına uymak için herkes erguvanî renklerde bir şeyler giysin demiyoruz ama bu renk ne kadar çok olsa o kadar hoş görünürüz diye düşünüyoruz.

Artık herkes Kanyon Milongasının ne kadar farklı ve güzel olduğunu biliyor. Kanyon’da dans etmek, adeta gelecek yüzyılda dans etmek gibi geliyor.

Tarih: 26 Nisan Salı

Yer: KANYON B2 katı – Remzi / Starbucks önü.
Saat: 19:30 – 24:00 arasında

Gösteri danslarında ilk Kanyon milongasında da dans eden değerli bir eğitmenimiz var. Tangoist Dans Okulunun kurucusu olan eğitmene bu kez yeni partneri eşlik edecek:

AYDIN KOCAMUSAOĞLU ve EDA İKİKARDEŞ

DJ’imizi ise Point Milongasına gelenler yakından tanıyor:

DJ: SERÇİN BEDİROĞLU

Katılım: ÜCRETSİZ. Ayrıca mekan sahibimiz Kanyon yönetimi katılımcılara çeşitli içecekler ikram ediyor. Ancak bildiğiniz gibi alkollü içki ikramı yasak. Bunun için yakın çevredeki yiyecek-içecek mekanlarını değerlendirebilirsiniz.

Program:

19:30 Milonga açılış
20:00 Aydın-Eda gösteri dansları (ilk bölüm)
20:15 DJ müzik
22:00 Aydın-Eda gösteri dansları (ikinci bölüm)
22:20 DJ müzik
24:00 Kapanış

Aydın-Eda çiftinin gösteri danslarının ilk bölümü, Kanyon AVM müşterilerinin daha yoğun olduğu saatlerde gerçekleştirilecektir. Milongaya katılacak olanlar yemeklerini Kanyon’daki restaurantlarda veya yemek standlarında yerlerse bu bölümü de kaçırmamış olurlar.

Nisan ayındaki hava koşullarını düşünecek olursanız giyim-kuşam konusuna dikkat etmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Havanın yağmurlu olup-olmaması Milongayı etkilemiyor. Çünkü Kanyon’un mimarisi o alana yağmur düşmesini engelleyecek şekilde düşünülmüş. Her ne kadar pist çevresinde ısıtıcılar yer alacak olsa da dans etmediğiniz zamanlarda üşüyüp hasta olmamak için mutlaka yanınızda size sarılıp içinizi ısıtacak birisi, o da yoksa sizi soğuktan koruyacak giysiler bulundurmanızda fayda olacaktır.

İlk kez gelecek olanlar için: Ulaşım: Levent Büyükdere Caddesi üstünde. Araçlarıyla gelecek olanlar için çok büyük bir otoparkı mevcut. Gelirken Metro’yu tercih edenler ise Levent istasyonunda inip doğrudan milonganın yapılacağı kattan Kanyon’a girebiliyorlar.

Organizasyonla ilgili her tür sorunuz için aşağıdaki telefon veya mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler,

Güralp Diner
532-344 45 45
guralp@milongator.com

« önceki
                Web Stat