English

Duyurular

TangoPoint ile veya başka etkinliklerle ilgili tüm haberler burada. Sadece milonga değil tabi, promosyonlar, çekişlişler, gösteri dansı duyuruları. Kısaca bilmeniz gereken her şey bu bölümde.

« önceki

KANYON YAZ MİLONGASI - 18 Temmuz 2017

21 Haziran 2017 Çarşamba

18 TEMMUZ KANYON YAZ MİLONGASI

Tüm tangoseverleri, bu yılın ilk Kanyon Milongası’na davet ediyorum. 15. Kanyon Milongasının adı YAZ MİLONGASI. İlk kez bu kadar sıcak bir havada Kanyon’da dans etme şansına sahip olacağız.

Geçen yıl 28 ekimde yaptığımız 14. Kanyon Milongasından bu yana çok zaman geçti. Mayıs başından beri sayısız kez yöneltilen “Kanyon Milongası ne zaman” sorusunun cevabını vermekte güçlük çekiyorduk. Etkinlik alanındaki yoğun program nedeniyle bu yılki ilk milongamızı yazın en güzel günlerinde yapabiliyoruz.

Artık herkes Kanyon Milongasının ne kadar farklı ve güzel olduğunu biliyor. Kanyon’da dans etmek, adeta gelecek yüzyılda dans etmek gibi geliyor.

Tarih: 18 Temmuz Salı
Yer: KANYON B2 katı – Remzi / Starbucks önü.
Saat : 19:30 – 23:45 arasında

Gösteri dansları: KADİR YÜCEER & GÖZDE NUR ŞAHİN

DJ masasında ise Point Milongalarından tanıdığınız kırmızı saçlı bir DJ olacak:

DJ: Serçin Bediroğlu

Katılım: ÜCRETSİZ. Ayrıca mekan sahibimiz Kanyon yönetimi, katılımcılara çeşitli içecekler ikram ediyor. Ancak bildiğiniz gibi alkollü içki ikramı yasak. Bunun için yakın çevredeki yiyecek-içecek mekanlarını değerlendirebilirsiniz.

Program:19:30 Milonga açılış
20:00 Kadir Yüceer & Gözde Nur Şahin gösteri dansları (ilk bölüm)
20:15 DJ müzik
22:00 Kadir Yüceer & Gözde Nur Şahin gösteri dansları (ikinci bölüm)
22:20 DJ müzik
23:45 Kapanış

Gösteri danslarının ilk bölümü, Kanyon AVM müşterilerinin daha yoğun olduğu saatlerde gerçekleştirilecek. Milongaya katılacak olan tangocu arkadaşlar yemeklerini Kanyon’daki restaurantlarda veya yemek standlarında yerlerse bu bölümü de kaçırmamış olurlar.

Şayet yeterli talep gelirse milonga öncesinde 19:00-19:30 arasında ücretsiz bir chacarera workshop da yapacağız.

Havanın yağmurlu olup-olmaması milongayı etkilemiyor. Çünkü Kanyon’un mimarisi o alana yağmur düşmesini engelleyecek şekilde düşünülmüş.

İlk kez gelecek olanlar için: Ulaşım: Levent Büyükdere Caddesi üstünde. Araçlarıyla gelecek olanlar için çok büyük bir otoparkı mevcut. Gelirken Metro’yu tercih edenler ise Levent istasyonunda inip doğrudan milonganın yapılacağı kattan Kanyon’a girebiliyorlar.

Organizasyonla ilgili her tür sorunuz için aşağıdaki telefon veya mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler,

Güralp Diner
532 3444545
guralp@milongator.com

« önceki
                Web Stat