English

Duyurular

TangoPoint ile veya başka etkinliklerle ilgili tüm haberler burada. Sadece milonga değil tabi, promosyonlar, çekişlişler, gösteri dansı duyuruları. Kısaca bilmeniz gereken her şey bu bölümde.

« önceki

KANYON Sonbahar MİLONGASI

2 Ekim 2017 Pazartesi

9 EKİM KANYON SONBAHAR MİLONGASI

Biz Kanyon’da dans etmeyi sevdik, Kanyon da tangoyu sevdi. Bunun sonucunda da tam onyedinci milongamızı bir sonbahar akşamı yapmamız için Kanyon bizi davet etti. Daveti sevinerek kabul edip hızlı bir çalışma ile yeni milongamızı oluşturdum ve işte sonuç: Tüm tangoseverleri, 9 Ekim pazartesi akşamı Kanyon Sonbahar Milongası’na davet ediyorum.

Bu kez gösteri danslarımızı yapacak olan dansçılar çok uzaklardan, Buenos Aires’den geldiler. Onlar hazır festival için İstanbul’a gelmişken Kanyon’da izlemeden göndermemiz olmazdı. Serkan ve Cecilia’nın kendilerine has yorumları ile dansları süresince izleyenleri kendilerine bağlayacaklarından eminim.

Milonganın müziklerini ise gayet yakından tanıdığınız Ömer Bayraktar yapacak.

Havanın yağmurlu olup-olmaması milongayı etkilemiyor. Çünkü Kanyon’un mimarisi o alana yağmur düşmesini engelleyecek şekilde düşünülmüş. Ancak, serin havayı göz ardı etmeyin. Özellikle dans etmediğiniz zamanlarda kendinizi serin havaya karşı korumanız çok önemli. Bunun için ya yanınızda size sarılıp içinizi ısıtacak biri, öyle biri yoksa da kalın giyeceklerle gelmenizde fayda var.

Artık herkes Kanyon Milongasının ne kadar farklı ve güzel olduğunu biliyor. Kanyon’da dans etmek, adeta gelecek yüzyılda dans etmek gibi geliyor.

Tarih: 9 Ekim Pazartesi
Yer: KANYON B2 katı – Remzi / Starbucks önü.
Saat : 19:30 – 23:45 arasında

Gösteri dansları: SERKAN GÖKÇESU & CECILIA GARCIA

DJ: Ömer BAYRAKTAR

Katılım: ÜCRETSİZ. Ayrıca mekan sahibimiz Kanyon yönetimi, katılımcılara çeşitli içecekler ikram ediyor. Ancak bildiğiniz gibi alkollü içki ikramı yasak. Bunun için yakın çevredeki yiyecek-içecek mekanlarını değerlendirebilirsiniz.

Program:19:30 Milonga açılış
20:00 Serkan Gökçesu & Cecilia Garcia gösteri dansları (ilk bölüm)
20:15 DJ müzik
22:00 Serkan Gökçesu & Cecilia Garcia gösteri dansları (ikinci bölüm)
22:20 DJ müzik
23:45 Kapanış

Gösteri danslarının ilk bölümü, Kanyon AVM müşterilerinin daha yoğun olduğu saatlerde gerçekleştirilecek. Milongaya katılacak olan tangocu arkadaşlar yemeklerini Kanyon’daki restaurantlarda veya yemek standlarında yerlerse bu bölümü de kaçırmamış olurlar.

İlk kez gelecek olanlar için: Ulaşım: Levent Büyükdere Caddesi üstünde. Araçlarıyla gelecek olanlar için çok büyük bir otoparkı mevcut. Gelirken Metro’yu tercih edenler ise Levent istasyonunda inip doğrudan milonganın yapılacağı kattan Kanyon’a girebiliyorlar.

Organizasyonla ilgili her tür sorunuz için aşağıdaki telefon veya mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler,

Güralp Diner
532 3444545
guralp@milongator.com

« önceki
                Web Stat