English

Duyurular

TangoPoint ile veya başka etkinliklerle ilgili tüm haberler burada. Sadece milonga değil tabi, promosyonlar, çekişlişler, gösteri dansı duyuruları. Kısaca bilmeniz gereken her şey bu bölümde.

« önceki

KANYON 2018 İLKBAHAR MILONGASI

13 Şubat 2018 Salı

KANYON 2018 İLKBAHAR MİLONGASI

2018 yılının Kanyon sezonuna 18.Kanyon Milongası ile giriyoruz. Tüm tangoseverleri, 20 Mart salı akşamı Kanyon İlkbahar Milongası’na davet ediyorum. Bu davetle sizden iki şey bekliyorum:

Milongamıza katılarak enerjimize enerji katmanız ve etkinlik duyurumuzu tüm listenizle paylaşarak duymayan kimsenin kalmamasına yardım etmeniz. Böylece Facebook’un sadece 50 kişilik davetli ile sınırladığı kotayı da katlayıp bir köşede bırakmış olacağız.

Bu kez gösteri danslarımızı yapacak olan dansçılar, Academia del Tango eğitmenleri ve aynı zamanda 2016 ve 2017 Arjantin Tango Türkiye şampiyonları Selçuk Atalay ve Müge Üner.

Milonganın müziklerini Point Milongalarından da tanıdığınız Serçin Bediroğlu yapacak.

Havanın yağmurlu olup-olmaması milongayı etkilemiyor. Çünkü Kanyon’un mimarisi o alana yağmur düşmesini engelleyecek şekilde düşünülmüş. Ancak, serin havayı göz ardı etmeyin. Özellikle dans etmediğiniz zamanlarda kendinizi serin havaya karşı korumanız çok önemli. Bunun için ya yanınızda size sarılıp içinizi ısıtacak biri, öyle biri yoksa da kalın giyeceklerle gelmenizde fayda var.

Artık herkes Kanyon Milongasının ne kadar farklı ve güzel olduğunu biliyor. Kanyon’da dans etmek, adeta gelecek yüzyılda dans etmek gibi geliyor.

Özetlemek gerekirse:

Tarih: 20 Mart Salı
Yer: KANYON B2 katı – Remzi / Starbucks önü.
Saat : 19:30 – 23:45 arasında

Gösteri dansları: SELÇUK ATALAY & MÜGE ÜNER

DJ: Serçin BEDİROĞLU

Katılım: ÜCRETSİZ. Ayrıca mekan sahibimiz Kanyon yönetimi, katılımcılara çeşitli içecekler ikram ediyor. Ancak bildiğiniz gibi alkollü içki ikramı yasak. Bunun için yakın çevredeki yiyecek-içecek mekanlarını değerlendirebilirsiniz.

Program:19:30 Milonga açılış
20:00 Selçuk Atalay & Müge Üner gösteri dansları (ilk bölüm)
20:15 DJ müzik
22:00 Selçuk Atalay & Müge Üner gösteri dansları (ikinci bölüm)
22:20 DJ müzik
23:45 Kapanış

Gösteri danslarının ilk bölümü, Kanyon AVM müşterilerinin daha yoğun olduğu saatlerde gerçekleştirilecek. Milongaya katılacak olan tangocu arkadaşlar yemeklerini Kanyon’daki restaurantlarda veya yemek standlarında yerlerse bu bölümü de kaçırmamış olurlar.

İlk kez gelecek olanlar için: Ulaşım: Levent Büyükdere Caddesi üstünde. Araçlarıyla gelecek olanlar için çok büyük bir otoparkı mevcut. Gelirken Metro’yu tercih edenler ise Levent istasyonunda inip doğrudan milonganın yapılacağı kattan Kanyon’a girebiliyorlar.

Organizasyonla ilgili her tür sorunuz için aşağıdaki telefon veya mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler,

Güralp Diner
532 3444545
guralp@milongator.com

« önceki
                Web Stat