English

Günlük

« önceki

JETLAG

17 Mart 2017 Cuma

Sevgili Günlük,

Şaşırabilirsin, bu kadar düşük çeneli biri nasıl böyle kısaca geçiştirir de diyebilirsin ama olsun. Kısaca iyi geceler demek için başına oturdum.

Referandum tarihi yaklaşırken, daha doğrusu belki de son özgür danslarımızı yaparken, milongamız damağımda daha da büyük bir tat bırakmaya başladı. Burnumuzun dibinde Beşiktaş’ın maçı olmasına ve polislerin bazı yolları trafiğe kapatmasına rağmen dünya kadar dansçının gelip Point’i doldurması, son tandada bile yirmi çiftin pistte olması acaba bu can çekişmelerden dolayı mıydı, bilmiyorum. Ömer de güzel çaldı ama milonga başlamadan bana fasıl yaptırdığı için milonga havasına geç girdiğimi bir türlü kendisine anlatamıyorum. “Kimseye etmem şikayet, ağlarım ben halime”… dedikten 3-5 dakika sonra ışıkları azalttırıp tangoya geçmek çok kolay olmuyor. Kendime post-it: Ömer’le bir akşam fasıla gidilecek. Fasıl başlamadan zorla tango dinlettirilecek.

Bir de marka promosyon konusundan bahsetsem iyi olacak. İlk haftanın markası Turquoise’dı. Ayağında bu marka ayakkabı olan arkadaşları piste çağırdık. Gelenler içinde bir çekiliş yaptık ve kazanan arkadaş yepyeni bir Turquoise’ın sahibi oldu. Bu kadar basit. Bakalım haftaya hangi marka ayakkabı ya da giysi kullananlar şanslı olacak.

Şimdi sessizce dağılıp jetlag’le mücadele kampanyamıza devam ediyoruz. Dönüş yolculuğumun üstünden tam bir hafta geçmesine rağmen halâ uyku düzenimin normale dönmemesi hiç hoş değil de...

İyi geceler dostum,

Güralp

« önceki
                Web Stat