English

Günlük

Bu milongacılık işi neler açtı başıma, bir bilseniz. Orta öğrenim yıllarımda kompozisyonum zayıf olduğu için derece yapmayı kaçırırdım. Şimdilerde o yılların intikamını almak için yazıyorum galiba.

Konunun aslı şu: Point Otel’de yapacağımız milonganın tanıtımlarını bir GÜNLÜK aracılığıyla yapmaya karar verdim. Yer ararken çektiğim güçlükler, nereleri dolaştığım ve daha bir çok şeyi reklam teaser’ları şeklinde bu günlük vasıtasıyla e-posta gruplarına duyurdum. Okuyanlardan gelen ilgi – veya bazen de tepkiler – nedeniyle bu şekilde tanıtıma devam etmeye karar verdim. Günlük yazılarım devam ederken “Sevgili Günlük” bir karakter olarak karşıma çıktı.

İşte o gün bugündür Günlük arkadaşa içimi dökerim, dedikodular yaparız, birbirimize taş atarız ama birbirimizi hep severiz. O benim için Sevgili Günlük, Dost ya da Defter Parçası olabilir. Bense onun sahibi, patronu veya saygıdeğer milongatörüyüm. O bensiz, ben de onsuz yapamayız. Onu hayal ürünü olarak düşünenler TangoPoint’e geldiklerinde karşılarında görünce şaşırıyorlar elbette. Belki Sevgili Günlük’te sizin de birkaç satırınız vardır, kimbilir…

                Web Stat