English

Günlük

« önceki

ÇOK EŞLİLİĞE İNANIYORUM

25 Ağustos 2017 Cuma

Sevgili Günlük,

"Aslında ben çok eşliliğe inanıyorum" diye söze başlayanlar var ya... İşte onlardan biraz uzak durmak gerektiğini düşünüyordum. "Düşünüyorum" demek isterdim ama bu gece fikrim biraz değişti. Meğer ben de çok eşliliği seviyormuşum. Erkeklerin çoğu böyle diyebilirsin, olsun, de. Kadınlarda da var çok eşliliğe inananlar. Ve hatta sayıları giderek artıyor. Ancak bütün eşlerini aynı anda sevmek olanaksız bir şey değilmiş, onu öğrendim.

Örneğin, bu gece ilk göz ağrım Point'i üçüncü aşkım olan Kanyon'la aldattım. Şimdiye kadar ikisini birlikte götürüyordum, kimsenin ruhu duymuyordu ama bu sefer Point'te olmam gereken bir akşamı Kanyon'da geçirdim. Kendimi biraz tuhaf hissettim ama sonuçta ikisi de benim sevgililerimdi. Sonuçta şunu anladım ki perşembe akşamını Point'ten uzak geçirmek, içimde buruk bir tat bırakıyordu.

Tamam Kanyon da çok güzel ve çekiciydi ama herkesin yeri ayrı olmalıydı. Point perşembeleri, Çayır pazarları ve Kanyon da hafa içinde perşembe olmayan günlerin ilişkileri olmalıydı.

Bu ruh hali içinde süper bir Kanyon daha geride kaldı demek için çok oyalandığımı düşünebilirsin Günlükcüm. Kabul ediyorum, lafı biraz uzattım. Hem swing dersi ve gösterisiyle hem tango gösterisiyle hem de güzel müzikleriyle gelen herkesi mutlu eden bir milonga daha yaşamanın gururuyla uykuya dalacağım. Üstelik bu kez ne yağmur yağdı ne dolu...

Bu gecenin tekrarı ne zaman olur, bilemiyorum ama haftaya perşembe, yani arife akşamı Point'in çok güzel geçeceğini şimdiden söyleyebilirim.

İyi geceler dostum,

Güralp

« önceki
                Web Stat